intercom
22 بهمن 1401 - 14:57

پیروزی انقلاب اسلامی باطل السحر سلطه گران و همه دشمنان بشریت است

زاهدان-نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی، بدون شک باطل السحرسلطه گران و همه دشمنان بشریت بوده، هست و خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم عزیزی در سفر به سیستان و بلوچستان، پیش از ظهر شنبه در اجتماع شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن زاهدان حاضر شد و افزود: پیروزی انقلاب اسلامی، بدون شک باطل السحرسلطه گران و همه دشمنان بشریت بوده، هست و خواهد بود، عظمت انقلاب اسلامی ملت ایران جایگزین شدن حکومت الهی مبتنی بر عدالت به جای حکومت بر پایه ظلم و جور و خود محوری‌و خودگزینی بود، ما در این سال‌ها در سایه انقلاب اسلامی این را عیناً اثبات کردیم.

وی اظهار کرد: دشمنان این مرز و بوم مطمئن باشند در مقابل عظمت ملت ایران شکست خواهند خورد زیرا مردم این کشور در سایه باورهای دینی مبارزه را ادامه داده و بر این باورند که با تکیه به رهبر و آرمان‌های انقلاب بر همه اندیشه‌ها پیروز خواهند شد.

عزیزی تاکید کرد: مردم مؤمن و غیور زاهدان امروز ثابت کردند که به اصول و اندیشه‌های انقلاب اسلامی پایدار و دژ خستگی‌ناپذیر انقلاب و نگاه سیاسی مبتنی بر اندیشه‌های دینی هستند.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی و بویژه سیستان و بلوچستان امروز مانند همیشه حماسه آفریدند و با این حضور حماسی ثابت کردند که با آرمان‌های امام، شهدا و بویژه شهدای امنیت همقدم هستند و دشمن در برابر این مردم دچار عجز و ناتوانی است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: شما مردم زاهدان به همه وابستگان مکتب بیگانه ثابت کردید که با همه وجود در تمامی صحنه‌ها بویژه این روز پر حماسه ثابت‌قدم هستید.

وی بیان کرد: امروز ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ملت رشید ایران اسلامی است که بدون شک این شجره طیبه انقلاب از چشمه زلال معارف و اعتقادات دینی سیراب شده تا جایی که امام می‌فرمایند انقلاب ما انقلاب نور بود.

عزیزی ادامه داد: انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران در سحرگاه سال ۵۷ به وقوع پیوست و مردم شریف و شیعه و سنی زاهدان بر این باور هستند که انقلاب اسلامی برای ادامه ارزش‌ها و تحول مبتنی بر اصول و احکام اسلام به پیروزی رسیده و بدون شک خار چشم دشمنان است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ملت ایران جایگزین حکومت و قدرت طلبی و ظلم بود، گفت: اسلامی و مردمی بودن، اصل انقلاب اسلامی ملت ایران با سایر انقلاب‌ها است و این انقلاب بر پایه اصول ظهور کرد و فجر جدیدی در تاریخ بشریت بود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: انقلاب اسلامی ایران شورش خیابانی، سلب آسایش و غیره نبود بلکه تحقق وعده الهی بود و در سایه عمل به فرامین الهی و قرآن رشد و پیشرفت را به ارمغان آورد و به همه دنیا پیام بزرگی داد که ریشه همه ظلم‌ها در سایه خدا نابود می‌شود.

وی اضافه کرد: نظامی که در سایه استکبار حرکت کند محکوم به نابودی است و امروز این پیام همچنان به همه دنیا مخابره شد که ملت ایران همه امور و اصولشان بر پایه ارزش‌های دینی است و هر آنچه انقلاب بزرگ و با عظمت باشد، تهدیدهای بزرگ پیش رو دارد همانطور که دشمنان در این ۴۴ سال همواره قصد توطئه افکنی داشتند که خوشبختانه با تلاش مردم و گروه‌ها نقشه‌های آنان مانند همیشه نقش برآب شد.

عزیزی گفت: باید بپذیرم که همه اینها به یُمن وحدت، ایمان، مقاومت، شجاعت و بصیرت بوده و وحدت رمز موفقیت و ایستادگی است.

وی ادامه داد: این انقلاب بزرگ در ذات خود پیام‌های امید را به همراه داشت که به دنیا ابلاغ کرد و خروج انسان از بردگی و خواری و حقارت در سایه انقلاب اسلامی است.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امروز لبنان، فلسطین، عراق، افغانستان، سوریه، یمن و سایر بلاد اسلامی که روبروی مستکبران ایستاده‌اند در سایه همین انقلاب بزرگ بوده و ملت ایران پشت ابر قدرت‌ها را به خاک کشیده و در سایه حماسه امروز پیام‌های مهمی را به مردم دنیا مخابره خواهد کرد.

وی گفت: راهپیمایی امروز ملت ایران و مردم شریف و غیور سیستان و بلوچستان بویژه زاهدان برای دنیا پیامی دارد که نشان می‌دهد فشارها و پیام‌های دشمنان این انقلاب نه تنها موجب عقب‌نشینی نمی‌شود بلکه ما را تهاجمی‌تر کرده و ذره‌ای از آنها عقب نمی‌کشیم و هر اقدام شما پاسخ قاطع این ملت را در پی‌خواهد داشت.‌

عزیزی افزود: دشمنان ملت بدانند مردم این کشور در سایه ایمان و وحدت آنان را از هر اقدام خصمانه پشیمان خواهند کرد و به نیابت از مردم ایران و عضوی از خانه ملت اعلام می‌کنم اگر به امنیت مردم خدشه‌ای وارد شود امنیت شما را خواهیم گرفت و در سایه این حضور و برکت و ایستادگی و وحدت شیعه و سنی اعلام می‌کنیم که اگر به آرامش ما صدمه بزنید آرامش را از شما می‌گیریم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: ملت ایران امروز به دنیا درس بزرگی داد و ثابت کرد همه با هم در سرنگونی دشمنان تلاش و افتخار می‌کنیم که برای اصول خود ایستاده و همه با هم عهد می‌بندیم ذره‌ای از آرمان‌های شهدا خارج نشویم.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه توسط حاضرین قرائت شد و بندهای آن با تکبیر حاضرین تائید حاضرین قرار گرفت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1033350