intercom
02 دی 1401 - 12:18

احداث جایگاه جدید عرضه بنزین و گازوئیل در هیرمند

زاهدان- فرماندار هیرمند در خصوص مشکلات عرضه نفت گاز و و بنزین، خواستار احداث جایگاه جدید این دو فرآورده در این شهرستان شد.

میثم برازنده در گفت و گو با خبرنگار مهر، افزود: با توجه به جمعیت ۶۸ هزار نفری شهرستان هیرمند با مساحت ۱۱۰۰ کیلومتر، تنها یک جایگاه موجود، پاسخگوی نیاز مردم شهرستان نیست.

وی فاصله نزدیک ترین پمپ به شهر دوست محمد را حداقل ۴۰ کیلومتر عنوان کرد و گفت: همین موضوع باعث می‌شود تردد مردم به مخاطره افتاده به همین دلیل انتظار می‌رود ستاد مبارزه و قاچاق کالا و ارز استان، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان و سایر مسئولین تأثیرگذار در این حوزه با قید فوریت برای رفع این مشکل گسترش جایگاه فعلی و یا احداث جایگاه جدید عرضه بنزین و نفت گاز را در اولویت کار خود قرار داده و در کمترین بازه زمانی روند اداری و اجرایی آن را به سرانجام برسانند تا مردم طعم شیرین خدمت مسؤلین را بچشند.

فرماندار هیرمند تاکید کرد: با توجه به مشکلاتی پیرامون کدینگ کارت سوخت برخی از شهروندان؛ پیرو مذاکرات صورت گرفته با مسئولین شرکت نفت، از این به بعد بجای روزانه هزار لیتر، کارت جایگاه به میزان سه هزار لیتر برای ارائه به شهروندان شارژ خواهد شد.

برازنده ادامه داد: موضوع توسعه جایگاه فعلی توسط مدیرعامل محترم شرکت پخش ملی فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان پیگیری شده و همچنین در راستای پیگیری مطالبات مردم درخواست احداث جایگاه جدید از طریق ستاد قاچاق کالا و ارز استان و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه‌ای زاهدان منعکس تا در کارگروه استانی مطرح و رسیدگی و تا حصول نتیجه پیگیری شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 927911